Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения относительно приватизации ОАО

Высший административный суд
Определение от 12.05.2010 № К-24568/09

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

12.05.2010 р. 

N К-24568/09 

Вищий адміністративний суд України в складі колегії суддів: Бутенка В. І (доповідач), Гашицького О. В., Мойсюка М. І., Рецебуринського Ю. Й., Штульмана І. В., розглянувши в порядку письмового касаційного провадження адміністративну справу за позовом К. В. Є. до Регіонального відділення Фонду Державного майна України по місту Києву, третя особа - Відкрите акціонерне товариство "Український нафтогазовий інститут", про визнання протиправним та скасування рішення суб'єкта владних повноважень, встановив:

У серпні 2008 року К. В. Є. звернувся до суду із вказаним позовом.

В обґрунтування позовних вимог посилався на те, що 2 червня 2008 року він звернувся до Відкритого акціонерного товариства "Український нафтогазовий інститут" із заявою, у якій висловив бажання прийняти участь у приватизації даного товариства, проте в цьому йому було відмовлено з тих підстав, що відповідно до наказу Регіонального відділення Фонду Державного майна України по місту Києву N 1504-Зпр від 31.10.95 р. "Про завершення приватизації ВАТ "Український нафтогазовий інститут" процес його приватизації завершився ще в 1995 році.

Позивач вважав згаданий наказ N 1504-Зпр від 31.10.95 р. таким, що не відповідає вимогам чинного законодавства, оскільки у державній власності залишився певний пакет акцій товариства, а відтак фактично процес приватизації ще не завершено.

Опрос