Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании денежной компенсации за продовольственное обеспечение

Высший административный суд
Определение от 24.03.2010 № К-8584/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

24.03.2010 р. 

N К-8584/08 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого Співака В. І., суддів Білуги С. В., Гаманка О. І., Загороднього А. Ф., Заїки М. М, при секретарі Шевченко Ю. В., розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу Романенка Олександра Миколайовича на постанову Гагарінського районного суду м. Севастополя від 04.03.2008 та ухвалу апеляційного суду м. Севастополя від 07.05.2008 у справі за позовом Романенка Олександра Миколайовича до військової частини А 0235 про стягнення грошової компенсації за продовольче забезпечення, встановила:

У вересні 2007 року Романенко О. М. звернувся до суду з позовом до військової частини А 0235 про стягнення грошової компенсації за продовольче забезпечення.

Постановою Гагарінського районного суду м. Севастополя від 04.03.2008, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду м. Севастополя від 07.05.2008, було відмовлено у задоволенні позовних вимог Романенка О. М.

У касаційній скарзі Романенко О. М., не погоджуючись з рішеннями судів першої та апеляційної інстанції, посилаючись на допущені судом порушення норм матеріального та процесуального права, просить скасувати судові рішення та ухвалити нове рішення про задоволення позову.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, колегія суддів вважає, що касаційна скарга задоволенню не підлягає, оскільки рішення судів першої та апеляційної інстанції постановлені з додержанням норм матеріального та процесуального права, правова оцінка обставинам у справі дана вірно, а доводи касаційної скарги є необґрунтованими і не дають підстав, які передбачені статтями 225 - 229 Кодексу адміністративного судочинства України для зміни чи скасування судових рішень.

Опрос