Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании приказа Государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку Украины от 17 августа 2007 года N 849 "Об отказе в выдаче лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке"

Высший административный суд
Постановление от 02.12.2009 № К-1554/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

02.12.2009 р. 

N К-1554/08 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів: головуючого - судді Сіроша М. В., суддів - Бим М. Є. (доповідач), Гончар Л. Я., Харченка В. В., Черпіцької Л. Т., при секретарі - Сірик Ю. В. (за участю представників: Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку - М. І. І., ТОВ "Придніпров'я - реєстр" - П. М. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на постанову господарського суду Дніпропетровської області від 20 вересня 2007 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 20 грудня 2007 року у справі N А25/165-07 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Придніпров'я - реєстр" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправним та скасування наказу, встановила:

У серпні 2007 року ТОВ "Придніпров'є -реєстр" звернулось до суду з адміністративним позовом до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправним та скасування наказу Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 17 серпня 2007 року N 849 "Про відмову у видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку" та спонукання Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України видати позивачеві ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку депозитарної діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів. Позовні вимоги обґрунтовує тим, що спірний наказ відповідача є незаконним і необґрунтованим, порушує законні права та інтереси позивача.

Опрос