Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О включении в ежемесячные акты сверок пенсий по инвалидности

Высший административный суд
Определение от 05.03.2009 № 8/123, К-856/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

05.03.2009 р.

Справа N К-856/08

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Леонтович К. Г. (доповідач), суддів - Фадєєвої Н. М., Васильченко Н. В., Гордійчук М. П., Шкляр Л. Т., при секретарі Капустинському М. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за касаційною скаргою управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі Закарпатської області на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 17 жовтня 2007 року у справі N 8/123 за позовом управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Тячівському районі про визнання незаконними дій та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

У квітні 2006 року управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі звернулося в суд з позовом до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Тячівському районі, в якому, з урахуванням уточнення позовних вимог просило, зобов'язати відповідача вчинити дії по включенню в акти звірок витрат за особовими справами потерпілих, яким виплачені пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку із втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання за період з квітня 2001 року по лютий 2006 року, а також включити до щомісячних актів звірок 5410,01 грн. пенсії по інвалідності внаслідок трудового каліцтва гр. ОСОБА_1.

Постановою господарського суду Закарпатської області від 13 листопада 2006 року позовні вимоги задоволені.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 17 жовтня 2007 року скасоване рішення суду першої інстанції та ухвалене нове судове рішення про відмову в задоволенні позовних вимог.

Опрос