Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подписании актов сверки расчетов

Высший административный суд
Постановление от 05.03.2009 № К-1319/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 березня 2009 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Леонтович К. Г., суддів - Фадєєвої Н. М., Васильченко Н. В., Гордійчук М. П., Шкляр Л. Т., при секретарі - Капустинському М. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за касаційною скаргою управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі Чернівецької області на постанову господарського суду Чернівецької області від 10 вересня 2007 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 18 грудня 2007 року у справі N 12/54 за позовом управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі Чернівецької області до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Заставнівському районі Чернівецької області про зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

У березні 2007 року управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі Чернівецької області звернулося в суд з позовом до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Заставнівському районі, в якому просило зобов'язати відповідача вчинити дії по включенню в акти звірок витрат за особовими справами потерпілих, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку із втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання за період з листопада 2005 року по січень 2007 року та постійно включати у вказані акти ОСОБА_1 і ОСОБА_2.

Постановою господарського суду Чернівецької області від 10 вересня 2007 року, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 18 грудня 2007 року, відмовлено в задоволенні позовних вимог.

Не погоджуючись з ухваленими по справі рішеннями управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі Чернівецької області звернулося до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою, в якій просить скасувати рішення судів першої і апеляційної інстанцій та ухвалити нове судове рішення, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Опрос