Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании штрафа

Высший административный суд
Определение от 03.02.2009 № К-14144/07

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

03.02.2009 р. 

N К-14144/07 

Колегія суддів судової палати з розгляду справ за зверненнями юридичних осіб Вищого адміністративного суду України у складі суддів: Бим М. Є., Сіроша М. В., Харченка В. В., Шкляр Л. Т., Чалого С. Я., розглянувши в порядку касаційного провадження в попередньому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Національного банку України в особі Управління Національного банку України в Запорізькій області до ЗАТ "ПриватБанк" про стягнення 4923,75 грн. штрафу, встановила:

В грудні 2006 року Національний банк України в особі управління Національного банку України в Запорізької області звернувся до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до закритого акціонерного товариства Комерційного банку "ПриватБанк" м. Дніпропетровськ про стягнення 4923 грн. 75 коп. штрафу.

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 8 лютого 2007 року позов Національного банку України в особі Управління Національного банку України в Запорізькій області задоволено.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 4 червня 2007 року апеляційна скарга закритого акціонерного товариства Комерційного банку "ПриватБанк" залишена без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.

Не погоджуючись з зазначеними судовими рішеннями першої та апеляційної інстанції, відповідач подав касаційну скаргу в якій посилається на порушення норм матеріального та процесуального права просить їх скасувати та закрити провадження у справі.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, колегія суддів вважає, що касаційна скарга задоволенню не підлягає виходячи з наступного.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос