Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения о передаче земельного участка

Высший административный суд
Определение от 21.08.2008 № 14/219н, К-3807/07

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 21 серпня 2008 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючої - Васильченко Н. В., суддів - Чалого С. Я., Фадєєвої Н. М., Кравченко О. О., Костенка М. І., при секретарі - Турчин Д. О. (за участю представника відповідача - К. Д. І.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу військового прокурора Луганського гарнізону на постанову господарського суду Луганської області від 18 жовтня 2006 р. та ухвалу Луганського апеляційного господарського суду від 17 січня 2007 р. по справі N 14/219н за позовом військового прокурора Луганського гарнізону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та квартирно-експлуатаційного відділу м. Луганська Південного Оперативного командування Міністерства оборони України до Луганської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Луганське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву", про визнання недійсним рішення, встановила:

Військовий прокурор Луганського гарнізону звернувся до суду із позовом, який в подальшому уточнив, до Луганської міської ради про скасування рішення Луганської міської ради N 27/222 від 30.11.2004 р. "Про передачу Східноукраїнському регіональному відділенню Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в оренду земельної ділянки під будівництво та розміщення багатосекційного житлового будинку за адресою: містечко Гостра Могила (біля будинків N 157 та N 158) м. Луганськ"; визнання недійсним договору оренди землі від 26.04.2005 р.; зобов'язати Луганську міську раду повернути Міністерству оборони земельну ділянку.

Постановою господарського суду Луганської області від 18.10.2006 по справі N 14/219ад провадження в частині визнання недійсним договору оренди земельної ділянки від 26.04.2005 закрито на підставі п. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки даний спір не підлягає вирішенню в адміністративних судах.

У задоволенні решти позовних вимог відмовлено на підставі ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України та тому, що відсутні правові підстави для їх задоволення.

Ухвалою Луганського апеляційного господарського суду від 17 січня 2007 р. постанова господарського суду Луганської області від 18 жовтня 2006 р. залишена без змін.

Не погоджуючись із прийнятими по справі рішеннями, військовий прокурор Луганського гарнізону подав касаційну скаргу, в якій просить постанову господарського суду Луганської області від 18 жовтня 2006 р. та ухвалу Луганського апеляційного господарського суду від 17 січня 2007 р. скасувати, справу направити на новий розгляд. Скарга обґрунтована невірним застосуванням судом норм матеріального права та що вказаний спір не відноситься до адміністративно-правового.

Опрос