Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действий противоправными и взыскании морального вреда

Высший административный суд
Определение от 27.10.2008 № К-11571/07

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 27 жовтня 2008 року

У задоволенні скарги про перегляд за винятковими обставинами відмовлено
постановою Судової палати в адміністративних справах
Верховного Суду України
від 30 вересня 2009 року

Суддя Вищого адміністративного суду України Лиска Т. О., перевіривши матеріали касаційної скарги Л. А. А. на ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 22 березня 2007 року в справі за позовом Л. А. А. до прокуратури м. Нова Каховка в особі прокурора Т. А. М., старшого слідчого Т. Є. О., заступника прокурора Р. Є. С., голови Новокаховського міського суду Херсонської області К. О. І., суддів Б. М. Є, В. Ю. В., М. Н. В., С. Л. В., помічника голови суду Н. Н. О. про визнання дій протиправними та стягнення моральної шкоди, встановив:

Л. А. А. звернувся з касаційною скаргою на ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 22 березня 2007 року.

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 23 вересня 2008 року касаційну скаргу позивача залишено без руху, як таку, що не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, та наданий строк для усунення недоліків до 27 жовтня 2008 року.

На виконання вимог ухвали від 23 вересня 2008 року Л. А. А. подав скаргу, в якій зазначив, що суддя не знає змісту п. 2 ч. 2 ст. 213 КАС України та вимагає неможливого та незаконного. Таким чином, недоліки, зазначені в ухвалі, не усунув, зокрема не зазначив ім'я (найменування), поштову адресу всіх осіб, які беруть участь у справі.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос