Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными налоговых уведомлений

Высший административный суд
Определение от 06.11.2008 № К-8848/06

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 6 листопада 2008 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого - Шипуліної Т. М., суддів: Бившевої Л. І., Костенка М. І., Маринчак Н. Є., Федорова М. О., при секретарі: Євтушевському В. М. (за участю представників: від позивача - М. А. Л.), розглянула у відкритому судовому засіданні касаційні скарги ДПІ у м. Сімферополі Автономної Республіки Крим на рішення Господарського суду Автономної Республіки Крим від 25.03.2005 року та постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.05.2005 року за позовом Сімферопольського виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства до ДПІ у м. Сімферополі Автономної Республіки Крим про визнання недійсними податкових повідомлень, дій незаконними та спонукання до певних дій.

Заслухавши доповідь судді Шипуліної Т. М., пояснення осіб, які з'явились в судове засідання, перевіривши доводи касаційних скарг щодо дотримання правильності застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального та процесуального права, колегія встановила:

Рішенням Господарського суду Автономної Республіки Крим від 25.03.2005 року, залишеним без змін постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.05.2005 року, позовні вимоги Сімферопольського виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства до ДПІ у м. Сімферополі Автономної Республіки Крим задоволено, визнані недійсними податкові повідомлення про розподіл сплачених позивачем коштів, зобов'язано зарахувати суми розподілених сум як погашення податкових зобов'язань з ПДВ у дні їх сплати та списати податковий борг з ПДВ.

Не погоджуючись із зазначеними судовими рішеннями, відповідач 09.06.2005 року звернувся з касаційною скаргою до Вищого господарського суду України, який своєю ухвалою від 17.11.2005 року на підставі розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України направив касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 23.04.2007 року відповідачу поновлено строк на касаційне оскарження судових рішень, касаційна скарга прийнята до провадження суду, по ній відкрито касаційне провадження.

В касаційній скарзі ДПІ у м. Сімферополі Автономної Республіки Крим просить скасувати судові рішення та постановити нове - про відмову в задоволені позову посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Опрос