Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий, бездеятельности, признании недействительной и отмене лицензии и обязательстве совершить определенные действия

Высший административный суд
Определение от 21.10.2008 № К-178/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 21 жовтня 2008 року

Ухвалу скасовано
постановою Судової палати в адміністративних справах
Верховного Суду України
від 31 березня 2009 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі колегії суддів: головуючого судді - Фадєєвої Н. М. суддів Бим М. Є., Чалого С. Я., Харченка В. В., Шкляр Л. Т. при секретарі судового засідання Подолянко Р. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Г. О. Я. на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 02.11.2007 року по адміністративній справі N 2-а-3638/07 за позовом Г. О. Я. до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправними дій, бездіяльності, визнання нечинною та скасування ліцензії та зобов'язання до вчинення певних дій (за участю третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача 1) Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛ-реєстратор", 2) Закрите акціонерне товариство "Фармреєстр"), встановив:

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 14 вересня 2007 року у справі N 2-а-3638/07 задоволенні позовні вимоги Г. О. Я. до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, треті особи у справі ЗАТ "Фармреєстр" та ЗАТ "АЛ-реєстратор", внаслідок чого:

Опрос