Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании бюджетной задолженности и признании недействительными налоговых уведомлений-решений

Высший административный суд
Определение от 28.02.2008 № К-23390/06

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

28.02.2008 р. 

N К-23390/06 

У задоволенні скарги про перегляд
за винятковими обставинами відмовлено
постановою Судової палати в адміністративних справах
Верховного Суду України
від 17 лютого 2009 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого - Шипуліної Т. М., суддів Бившевої Л. І., Костенка М. І., Маринчак Н. Є., Усенко Є. А., при секретарі - Євтушевському В. М. (за участю представників: від позивача - К. Т. В., від відповідача - Л. І. І., М. Г. С.), розглянула у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу ДПІ у Печерському районі м. Києва на постанову Київського апеляційного господарського суду від 20.06.2006 року по справі N 29/104-А за позовом ЗАТ "Медіа Мир" до ДПІ у Печерському районі м. Києва про стягнення бюджетної заборгованості та визнання недійсними податкових повідомлень-рішень.

Заслухавши доповідь судді Шипуліної Т. М., пояснення осіб, які з'явились в судове засідання, перевіривши доводи касаційної скарги щодо дотримання правильності застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального та процесуального права, колегія встановила:

Постановою господарського суду м. Києва від 24.02.2006 року в задоволені позовних вимог ЗАТ "Медіа Мир" до ДПІ у Печерському районі м. Києва про стягнення бюджетної заборгованості та визнання недійсними податкових повідомлень-рішень - відмовлено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 20.06.2006 року, постанова суду першої інстанції скасована та постановлена нова - про часткове задоволення позову.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос