Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действий государственного исполнителя противоправными, отмене постановления о возобновлении исполнительного производства и возмещении материального и морального ущерба

Высший административный суд
Определение от 13.02.2008 № К-31159/06

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

13.02.2008 р. 

Справа N К-31159/06 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: Суддів: Бутенка В. І., Лиски Т. О. (доповідач), Панченка О. І., Сороки М. О., Штульмана І. В., провівши в порядку касаційного провадження попередній розгляд адміністративної справи за позовом А. І. Р. до підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Київського обласного управління юстиції про визнання дій державного виконавця протиправними, скасування постанови про поновлення виконавчого провадження і відшкодування матеріальної та моральної шкоди, касаційне провадження в якій відкрито за касаційною скаргою А. І. Р. на постанову Вишгородського районного суду Київської області від 23 лютого 2006 року та ухвалу апеляційного суду Київської області від 18 липня 2006 року, встановила:

У жовтні 2005 року А. І. Р. звернулася до Вишгородського районного суду Київської області з позовом до підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Київського обласного управління юстиції, в якому з урахуванням змін і доповнень просила визнати дії державного виконавця протиправними, скасувати постанову від 29.08.2005 про поновлення виконавчого провадження, визнати факт порушення відповідачем її конституційних прав на недоторканість житла, на повагу гідності, на особисту недоторканість, стягнути з відповідача матеріальну шкоду в сумі 500000 грн. та моральну шкоду в сумі 50000 грн.

Постановою Вишгородського районного суду Київської області від 23 лютого 2006 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Київської області від 18 липня 2006 року, у задоволенні позову відмовлено.

У касаційній скарзі на постанову Вишгородського районного суду Київської області від 23 лютого 2006 року та ухвалу Апеляційного суду Київської області від 18 липня 2006 року А. І. Р. ставить питання про скасування судових рішень в зв'язку з неправильним застосуванням норм матеріального і процесуального права та направлення справи на новий судовий розгляд.

В обґрунтування доводів касаційної скарги позивач посилається на те, що судові рішення не відповідають дійсним обставинам справи, є незаконними, необґрунтованими, оскільки судом взагалі не були розглянуті ряд позовних вимог щодо неправомірності дій органів ДВС.

Заслухавши суддю-доповідача, розглянувши та обговоривши доводи касаційної скарги, перевіривши матеріали справи, колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос