Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в удовлетворении кассационной жалобы

Высший административный суд
Определение от 11.06.2008 № К-5288/07

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

11.06.2008 р. 

Справа N К-5288/07 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: Ліпського Д. В. - головуючий, Амєліна С. Є., Кобилянського М. Г., Федорова М. О., Юрченка В. В., розглянувши у попередньому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою Ф. Ю. М. на ухвалу судової палати з цивільних справ апеляційного суду Кіровоградської області від 22 грудня 2004 року в справі заявою Ф. Ю. М. про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Ленінського районного суду Кіровограда від 11 грудня 1998 року в справі за скаргою Ф. Ю. М. на дії голови Державної податкової адміністрації Кіровоградської області, встановила:

Ухвалою судді Ленінського районного суду міста Кіровограда від 19 травня 2004 року касаційну скаргу Ф. Ю. М. залишено без руху до 10 червня 2004 року для усунення недоліків.

Ухвалою судді Ленінського районного суду міста Кіровограда від 15 червня 2004 року, залишеною без змін ухвалою судової палати з цивільних справ апеляційного суду Кіровоградської області від 22 грудня 2004 року, касаційну скаргу залишено без розгляду.

В касаційній скарзі Ф. Ю. М., посилаючись на порушення норм процесуального права, просить скасувати ухвалу апеляційного суду.

Перевіривши правильність застосування судом норм матеріального й процесуального права колегія суддів приходить до висновку про те, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Зі справи вбачається, що 5 травня 2004 року Ф. Ю. М. подав до Ленінського районного суду міста Кіровограда касаційну скаргу на ухвалу апеляційного суду Кіровоградської області від 6 квітня 2004 року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос