Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перерасчете пенсии

Высший административный суд
Определение от 11.03.2008 № К-29127/06

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 11 березня 2008 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Співака В. І., суддів: Білуги С. В., Гаманка О. І., Заїки М. М., Загороднього А. Ф., при секретарі Лелюку О. П., розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу П. Б. С. на постанову Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим від 22.05.2006 р. та ухвалу апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 02.08.2006 р. у справі за його позовом до військового комісаріату Автономної Республіки Крим про перерахунок пенсії, встановила:

У лютому 2006 року П. Б. С. звернувся до суду з позовом до військового комісаріату Автономної Республіки Крим про перерахунок пенсії.

Постановою Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим від 22.05.2006 р., залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 02.08.2006 р., у задоволенні позову П. Б. С. відмовлено.

У касаційній скарзі позивач просить рішення судів першої та апеляційної інстанції скасувати, а за справою постановити нове рішення, яким задовольнити його позовні вимоги, посилаючись на порушення судами норм матеріального права.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, колегія суддів вважає, що касаційна скарга П. Б. С. задоволенню не підлягає, оскільки рішення апеляційного суду постановлене з додержанням норм матеріального та процесуального права, правова оцінка обставинам у справі дана вірно, а доводи касаційної скарги є необґрунтованими і не дають підстав, які передбачені статтями 225 - 229 Кодексу адміністративного судочинства України для зміни чи скасування судового рішення.

Опрос