Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения о начислении финансовых санкций

Высший административный суд
Определение от 04.03.2008

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 4 березня 2008 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів: Фадєєвої Н. М., Бим М. Є., Гордійчук М. П., Леонтович К. Г., Харченка В. В., розглянувши у попередньому розгляді справу за касаційною скаргою державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" на постанову господарського суду Вінницької області від 30 травня 2006 року та ухвалу Житомирського апеляційного господарського суду від 7 листопада 2006 року у справі N 12/119-06 за позовом державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" в особі структурного підрозділу Козятинської дирекції залізничних перевезень до Виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про скасування рішення, встановила:

В березні 2006 року державне територіально-галузеве об'єднання "Південно-Західна залізниця" в особі структурного підрозділу Козятинської дирекції залізничних перевезень звернулося в суд з позовом до Виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, в якому просило скасувати рішення відповідача від 23.12.2005 р. за N 1139 щодо нарахування фінансових санкцій до Козятинського БМЕУ-2 ДТГО "Південно-Західна залізниця" в сумі 49183,41 грн.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос