Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действий неправомерными

Высший административный суд
Определение от 26.03.2008 № К-36388/06

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

26.03.2008 р.

N К-36388/06

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів: Бутенка В. (доповідач), Лиски Т. О., Панченка О. І., Сороки М. О., Штульмана І. В., провівши в порядку касаційного провадження попередній розгляд адміністративної справи за позовом [...] до прокурора Львівської області та прокурора Сихівського району м. Львова про визнання дій неправомірними, встановила:

У березні 2005 року [...] подав до суду вказаний позов.

В обґрунтування своїх вимог вказував на те, що він звертався до прокуратури Сихівського району м. Львова та прокуратури Львівської області із заявами щодо порушень посадовими та службовими особами Сихівської районної адміністрації м. Львова і Львівського комунального підприємства "Новий Львів" законодавства в сфері житлового господарства м. Львова, однак ці його заяви не були належним чином вирішені.

Посилаючись на наведені обставини, а також на те, що своїми діями прокурор Сихівського району м. Львова та прокурор Львівської області порушили його конституційні права, [...] після уточнення позовних вимог просив визнати незаконними дії прокурора Львівської області та прокурора Сихівського району м. Львова щодо неналежного вирішення його заяв, поданих в січні 2006 року, а також визнати неправомірним подання прокурора Сихівського району м. Львова від 03.02.2006 року N 13с.

Опрос