Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве издать приказ об утверждении скидки к сборам за обслуживание в воздушном пространстве

Высший административный суд
Определение от 12.02.2008

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 12 лютого 2008 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів: Фадєєвої Н. М., Бим М. Є., Матолича С. В., Харченка В. В., Чалого С. Я., розглянувши в попередньому розгляді справу за касаційною скаргою Державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 03.10.2006 у справі за позовом Закритого акціонерного товариства "Авіакомпанія "Аеросвіт" (далі - ЗАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт") до Державної служби з нагляду за забезпеченням безпеки авіації, третя особа - Державний міжнародний аеропорт "Бориспіль" про спонукання до вчинення дій, та за позовом Державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" (далі - ДМА "Бориспіль") до Державної служби з нагляду за забезпеченням безпеки авіації про визнання недійсним наказу, встановила:

ЗАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт" звернулось до суду з позовом до Державної служби з нагляду за забезпеченням безпеки авіації, третя особа - ДМА "Бориспіль", про спонукання до вчинення дій, в якому, згідно заяви про збільшення позовних вимог, просило суд зобов'язати відповідача видати наказ про затвердження знижки у розмірі 30 % до зборів за аеропортові обслуговування в повітряному просторі України, які здійснено у ДМА "Бориспіль" при виконанні міжнародних повітряних рейсів ЗАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт" за період з 01.04.2005 по 31.12.2005.

ДМА "Бориспіль" було подано адміністративний позов в якості третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, відповідно до якого третя особа просила суд визнати недійсним Наказ Державної служби України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації від 13.09.2004 N 47 "Про затвердження знижок за аеронавігаційне обслуговування в повітряному просторі України та аеропортові обслуговування в аеропортах України при виконанні авіакомпаніями міжнародних рейсів на літній та зимовий період ІАТА 2004 - 2005 років".

Постановою господарського суду міста Києва від 31.05.2006 позов ЗАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт" задоволено повністю. Зобов'язано Державну службу з нагляду за забезпеченням безпеки авіації видати наказ про затвердження знижки у розмірі 30 % до зборів за аеропортові обслуговування в повітряному просторі України, які здійснено у ДМА "Бориспіль" при виконанні міжнародних повітряних рейсів Закритим акціонерним товариством "Авіакомпанія "Аеросвіт" за період з 01.04.2005 по 31.12.2005. Стягнуто з державного бюджету України на користь ЗАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт" судові витрати в сумі 121,40 грн. В задоволенні адміністративного позову ДМА "Бориспіль" відмовлено повністю. Судові витрати покладені на ДМА "Бориспіль".

Опрос