Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О зачислении периода обучения в училище к общему сроку военной службы и перерасчете ранее назначенной пенсии

Высший административный суд
Определение от 01.08.2007 № К-8438/07

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 1 серпня 2007 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: Головуючого  -Співака В. І., суддів -  Білуги С. В., Гаманка О. І., Заїки М. М., Загороднього А. Ф., при секретарі - Замезі Ю. І., (за участю позивача та представника відповідача  - Ільїна А. Г.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу управління Служби безпеки України у м. Києві на постанову Дарницького районного суду м. Києва від 19.02.2007 р. та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 18.04.2007 р. у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Служби безпеки України у м. Києві про зарахування періоду навчання в Київському суворовському військовому училищі до загального строку військової служби та перерахунок раніше призначеної пенсії, встановила:

У січні 2007 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до управління Служби безпеки України у м. Києві про зарахування періоду навчання в Київському суворовському військовому училищі до загального строку військової служби та перерахунок раніше призначеної пенсії.

Постановою Дарницького районного суду м. Києва від 19.02.2007 р., залишеною без змін ухвалою апеляційного суду м. Києва від 18.04.2007 р., позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено.

У касаційній скарзі представник управління Служби безпеки України у м. Києві просить судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій скасувати, а за справою постановити нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 відмовити, посилаючись на порушення судами норм матеріального права.

Перевіривши наведені доводи касаційної скарги, заперечення на неї та рішення судів щодо правильності застосування ними норм матеріального та процесуального права, колегія суддів вважає, що скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судами встановлено, що ОСОБА_1 навчався у Київському суворовському військовому училищі з 1982 - 1984 року. Пізніше Законом України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" від 25.03.92 р. N 2232-XII перебування на військовій службі вважалося і навчання у військово-навчальному закладі.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос