Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действий ГНА относительно освобождения от должности неправомерными

Высший административный суд
Определение от 18.01.2007 № К-13918/06

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 18 січня 2007 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого Співака В. І., суддів Білуги С. В., Гаманка О. І., Загороднього А. Ф., Заїки М. М., при секретарі Проценко О. О., розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Центрального районного суду м. Миколаєва від 25 жовтня 2005 року та постанову апеляційного суду Миколаївської області від 17 січня 2006 року у справі за його позовом до Державної податкової адміністрації у Миколаївській області, Державної податкової адміністрації України про визнання дій неправомірними, встановила:

У травні 2005 року ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до Державної податкової адміністрації у Миколаївській області, Державної податкової адміністрації України про визнання дій неправомірними.

Постановою Центрального районного суду м. Миколаєва від 25 жовтня 2005 року позов ОСОБА_1 задоволено частково. Визнано неправомірними дії ДПА у Миколаївській області щодо звільнення ОСОБА_1, зобов'язано ДПА у Миколаївській області змінити підстави звільнення ОСОБА_1 на підпункт "а" пункту 65 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ Української РСР. Зобов'язано ДПА України здійснити перерахунок розміру призначеної позивачу пенсії. В решті вимог позивачу відмовлено.

Постановою апеляційного суду Миколаївської області від 17 січня 2006 року постанову Центрального районного суду м. Миколаєва від 25 жовтня 2005 року скасовано в частині визнання неправомірними підстав звільнення, покладення обов'язку щодо зміни цих підстав і відповідного перерахунку пенсії та прийнято в цій частині нову постанову. В позові ОСОБА_1 в частині визнання неправомірними підстав звільнення та покладення обов'язку щодо зміни цих підстав і здійснення відповідного перерахунку пенсії відмовлено. В решті постанова суду першої інстанції залишена без змін.

На зазначені судові рішення надійшла касаційна скарга ОСОБА_1, в якій ставиться питання про скасування рішення судів першої та апеляційної інстанцій, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права.

Опрос