Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении на работе, взыскании среднего заработка за время вынужденного прогула и возмещении морального вреда

Высший административный суд
Определение от 13.09.2007

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 13 вересня 2007 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючий - Амєлін С. Є., суддів Кобилянського М. Г., Ліпського Д. В., Леонтович К. Г., Харченка В. В., при секретарі Замезі Ю. І. (з участю позивача - гр. Т., представників відповідача - гр. В., гр. Ч.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою Вінницького обласного управління юстиції на ухвалу судової палати у цивільних справах апеляційного суду Вінницької області від 19.02.2007 у справі за позовом гр. Т. до Вінницького обласного управління юстиції, Міністерства юстиції України про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди, встановила:

У червні 2006 року гр. Т. звернувся в суд з адміністративним позовом про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди.

Зазначав, що працював на посаді заступника начальника відділу державної виконавчої служби Вінницького обласного управління юстиції. Наказом начальника Вінницького обласного управління юстиції від 06.01.2005 N 7-к за заявою позивача був переведений на посаду старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Вінницького районного управління юстиції, з якої наказом начальника Вінницького обласного управління юстиції від 28.03.2005 N 128-к звільнений згідно п. 1 ч. 1 ст. 36 (за угодою сторін) Кодексу законів про працю України.

Опрос