Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения государственной налоговой инспекции о списании безнадежного налогового долга в части списания страховых взносов

Высший административный суд
Определение от 11.09.2007

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 11 вересня 2007 року

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - Рибченка А. О., суддів Бившевої Л. І., Брайка А. І., Голубєвої Г. К., Карася О. В., при секретарі судового засідання Ярцевій С. В., (за участю представників: позивача - не з'явився; відповідача - гр. Ш.; третьої особи - не з'явився); розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Державної податкової інспекції в Тисменицькому районі Івано-Франківської області на ухвалу Львівського апеляційного господарського суду від 04.05.2006 та постанову господарського суду Івано-Франківської області від 01.03.2006 у справі N А-17/228 господарського суду Івано-Франківської області за позовом Івано-Франківського обласного центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття до Державної податкової інспекції в Тисменицькому районі Івано-Франківської області (далі - ДПІ в Тисменицькому районі Івано-Франківської області), третя особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - РМГ "Марківці", про визнання нечинним рішення, встановив:

Івано-Франківський обласний центр зайнятості - робочий орган виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття звернувся до господарського суду Івано-Франківської області з позовом про визнання нечинним рішення Тисменицької міжрайонної державної податкової інспекції N 6610/8/24-0 від 28.11.2003 про списання безнадійного податкового боргу в частині списання страхових внесків в сумі 488 грн. 05 коп.

Опрос