Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нарушении законодательства Украины о местном самоуправлении, землепользовании, нарушении прав и законных интересов истца

Высший административный суд
Определение от 01.08.2007

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 1 серпня 2007 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Чалого С. Я., суддів Гордійчук М. П., Бим М. Є., Гончар Л. Я., Кравченко О. О., при секретарі Безпалому Д. В., за участю представників сторін: гр. Ф., гр. Б., гр. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві касаційну скаргу представника третьої особи гр. Т. - гр. К. на постанову господарського суду Івано-Франківської області від 13.12.2006 та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 03.04.2007 у справі за позовом Відкритого акціонерного товариства "Будівельні матеріали" до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних позовних вимог на предмет спору на стороні відповідача, приватні підприємці гр. Т., гр. С., управління земельних ресурсів м. Івано-Франківська, про визнання нечинним рішення, встановила:

У травні 2006 року Відкрите акціонерне товариство (далі - ВАТ "Будівельні матеріали") звернулося до суду з позовом до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних позовних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Приватні підприємці (далі - ПП гр. Т.), гр. С., управління земельних ресурсів м. Івано-Франківська про визнання нечинним рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 18.05.2004 за N 189 та просило покласти судові витрати на відповідача.

В суді першої інстанції позивачем було подано заяву про зміну позовних вимог, в якій він просить визнати нечинними пп. 9, 46, 47 рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 18.05.2004 за N 189; в частині встановлення земельних сервітутів на використання земельних ділянок площею 0,4573 га, площею 0,3874 га, поруч цегельного заводу, наданих в оренду ПП гр. Т., гр. С. відповідно; в частині внесення змін міським управлінням земельних ресурсів в земельно-облікові документи, що стосується земельних ділянок площею 0,4573 га, площею 0,3874 га, поруч цегельного заводу, наданих в оренду ПП гр. Т., гр. С. відповідно.

Опрос