Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным налогового уведомления-решения

Высший административный суд
Определение от 17.01.2007

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 17 січня 2007 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Фадєєвої Н. М., суддів Гончар Л. Я., Леонтович К. Г., Маринчак Н. Є., Чалого С. Я., при секретарі Деревенському І., розглянувши у судовому засіданні справу за касаційною скаргою Бердянської МДПІ на рішення господарського суду Запорізької області від 31.05.2005 та постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 29.07.2005 у справі за позовом ТОВ "Даніла" до Бердянської МДПІ про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення, встановила:

Позивач ТОВ "Даніла" звернулося до господарського суду з позовом про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення N 0000832340/2 від 31.01.2005, прийнятого Бердянською МДПІ.

В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на відсутність з його боку порушень вимог статей 1, 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" під час реалізації паливно-мастильних матеріалів на АЗС за відомостями.

Опрос