Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным налогового уведомления-решения

Высший административный суд
Постановление от 14.09.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 вересня 2006 року

Рішення залишено без змін
постановою Судової палати в адміністративних справах
Верховного Суду України
від 15 квітня 2008 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого, судді - Шипуліної Т. М., суддів Карася О. В., Костенка М. І., Степашка О. І., Сергейчука О. А., при секретарі Бойченко Ю. П. (за участю представників: від позивача - Т. О. І., З. Д. М., від відповідача - К. Ю. О.), розглянула у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго" на рішення господарського суду м. Києва від 28 березня 2005 року та постанову Київського апеляційного господарського суду від 29 серпня 2005 року по справі за позовом Акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго" до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення.

Заслухавши доповідь судді Шипуліної Т. М., пояснення осіб, які з'явилися в судове засідання, перевіривши доводи касаційної скарги щодо дотримання судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального та процесуального права, а також правову оцінку обставин у справі, колегія встановила:

В жовтні 2004 року Акціонерна енергопостачальна компанія "Київенерго" звернулася в суд з позовом" до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення від 01.10.2004 року N 0000581604/3 щодо донарахування податкового зобов'язання по податку на додану вартість.

Опрос