Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным договора купли-продажи

Высший административный суд
Определение от 06.12.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 6 грудня 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого: судді Фадєєвої Н. М., суддів: Бим М. Є., Гордійчук М. П., Леонтович К. Г., Чалого С. Я., при секретарі: Коротких В. В., з участю: представника приватного малого підприємства "Планіда" - гр. К., директора малого підприємства "Ізумруд" - гр. П., розглянувши в судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою приватного малого підприємства "Планіда" (далі - ПМП "Планіда") на постанову Житомирського апеляційного господарського суду від 31.03.2005, у справі за позовом ПМП "Планіда" до Кам'янець-Подільської міської ради, малого підприємства "Ізумруд"(далі - МП "Ізумруд") про визнання частково недійсним рішення міської ради від 15.02.2001 N 43 та визнання права власності на нежитлову будівлю, за зустрічним позовом МП "Ізумруд" до ПМП "Планіда", третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Кам'янець-Подільська міська рада, про визнання недійсним договору купівлі-продажу від 26.01.98, встановила:

ПМП "Планіда" звернулося до суду з позовом до Кам'янець-Подільської міської ради, МП "Ізумруд" про визнання недійсним рішення міської ради від 15.02.2001 N 43 в частині передачі в тимчасове користування МП "Ізумруд" земельної ділянки площею 0,0078 га, що знаходиться за адресою: _________________.

В процесі розгляду позивач збільшив свої позовні вимоги, просив визнати за ним право власності на нежитлову будівлю площею 66,6 кв. м, що знаходиться за адресою: _________________. Позивач свої позовні вимоги обґрунтовував тим, що Кам'янець-Подільська міська рада рішенням 20-ої сесії від 15.02.2001 за N 43 надала МП "Ізумруд" земельну ділянку площею 1,379 га для будівництва торгового комплексу, що знаходиться за адресою: _________________, в тому числі спірну земельну ділянку, що знаходиться за адресою: _________________.площею 0,0078 га, на якій розміщена належна позивачеві нежитлова будівля.

Опрос