Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными налоговых уведомлений-решений

Высший административный суд
Определение от 07.12.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 7 грудня 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого - Шипуліної Т. М., суддів: Карася О. В., Костенка М. І., Сергейчука О. А., Усенко Є. А., при секретарі: Бойченко Ю. П., за участю представників: від позивача - гр. Ш, від відповідача - гр. Т, розглянула у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу ДПІ у Дніпровському районі м. Києва на постанову господарського суду м. Києва від 07.11.2005 та ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 01.03.2006 по справі N 32/424 за позовом ТОВ "Воля-Кабель-Сервіс" до ДПІ у Дніпровському районі м. Києва про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень.

Заслухавши доповідь судді Шипуліної Т. М., пояснення осіб, які з'явились в судове засідання, перевіривши доводи касаційної скарги щодо дотримання правильності застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального та процесуального права, правової оцінки обставин у справі, колегія: встановила:

В липні 2004 року позивач - Товариство з обмежено відповідальністю "Воля-Кабель-Сервіс" звернулося з позовом до ДПІ у Дніпровському районі м. Києва про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення N 0003192306/0 від 13.07.2004 про застосування штрафних санкцій у розмірі 9061915,00 грн., прийнятого за результатами перевірки щодо дотримання контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового та безготівкового обігу суб'єктами підприємницької діяльності за період з 01.01.2004 по 07.07.2004.

Застосування штрафних санкцій було мотивовано тим, що вони, начебто, реалізовували товари без застосування РРО та патенту.

Вважаючи, що контролюючим органом було порушено норми діючого законодавства, яке порушує їх права та охоронювані законом інтереси, просили позов задовольнити.

Опрос