Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным налогового уведомления-решения и взыскании бюджетной задолженности

Высший административный суд
Определение от 20.12.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 20 грудня 2006 року

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - Конюшка К. В., суддів: Ланченко Л. В., Нечитайла О. М., Пилипчук Н. Г., Степашка О. І., при секретарі Ільченко О. М., за участю представників: позивача: гр. З., гр. Т., відповідача-1: гр. Б., гр. Л., відповідача-2: неявка, Генеральної прокуратури України: гр. А., розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-фінансова компанія "Укрпромсервіс" на постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 11.08.2005 у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-фінансова компанія "Укрпромсервіс" до: 1. Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя, 2. відділення Державного казначейства України у м. Запоріжжі, за участю прокурора Запорізької області, про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення та стягнення бюджетної заборгованості, встановив:

У вересні 2004 р. Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-фінансова компанія "Укрпромсервіс" звернулось до господарського суду Запорізької області з позовом до: 1) Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя, 2) відділення Державного казначейства у м. Запоріжжі про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення від 18.06.2004 N 0000612 та стягнення бюджетної заборгованості в розмірі 2475975,00 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначав, що спірне податкове повідомлення-рішення, згідно з яким позивачу було зменшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, прийнято з порушенням чинного законодавства. Зокрема, на думку позивача, ним правомірно заявлено до відшкодування суму експортного відшкодування з податку на додану вартість у зв'язку із здійсненням експорту товару. Факт здійснення експорту підтверджено, зокрема, даними вантажної митної декларації. Крім того, оскільки факт сплати податку на додану вартість в ціні придбання товару підтверджено відповідною податковою накладною, податковий орган не мав законних підстав не враховувати сплачену в ціні товару суму податку на додану вартість.

Опрос