Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праве осуществлять любые платежи без идентификационного номера

Высший административный суд
Определение от 22.11.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 22 листопада 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів: Бутенка В. І., Гончар Л. Я., Лиски Т. О., Панченка О. І., Сороки М. О., розглянувши у попередньому судовому засіданні касаційну скаргу Верхньодніпровської ОДПІ на рішення Вільногірського міського суду від 25.02.2004 та ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 06.05.2004 у справі за скаргами гр. В, гр. П на бездіяльність Верхньодніпровської ОДПІ, встановила:

У січні 2004 року гр. В, гр. П звернулися до суду зі скаргою на бездіяльність Верхньодніпровської ОДПІ.

В обґрунтування своїх вимог посилалися на те, що в силу релігійних переконань відповідно до чинного законодавства мають право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера. На їх заяву Верхньодніпровська ОДПІ відмовилася зробити відмітку в паспорті.

Вважаючи таку відмову неправомірною, заявники просили зобов'язати Верхньодніпровської ОДПІ зробити відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера.

Рішенням Вільногірського міського суду від 25.02.2004, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 06.05.2004, скарга гр. В, гр. П задоволено.

Не погоджуючись з зазначеними вище судовими рішеннями, Верхньодніпровська ОДПІ звернулася з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України, з посиланням на порушення судами норм матеріального і процесуального права.

Опрос