Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праве осуществлять любые платежи без идентификационного номера

Высший административный суд
Определение от 22.11.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 22 листопада 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів: Бутенка В. І., Гончар Л. Я., Лиски Т. О., Панченка О. І., Сороки М. О., розглянувши у попередньому судовому засіданні касаційну скаргу начальника Коростенської ОДПІ на рішення Коростенського міського суду від 18.02.2004 та ухвалу апеляційного суду Житомирської області від 28.04.2004 по справі за скаргою гр. Т на бездіяльність начальника Коростенської ОДПІ, встановила:

Гр. Т звернулася до суду зі скаргою на бездіяльність начальника Коростенської ОДПІ.

В обґрунтування своїх вимог посилалася на те, що в силу релігійних переконань відповідно до чинного законодавства має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера. На її заяву начальник Коростенської ОДПІ відмовився виконати вимоги закону і зробити відмітку в паспорті про наявність такого права, вказуючи на відсутність механізму реалізації Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів". Вважаючи таку відмову незаконною, заявник просила зобов'язати суб'єкт оскарження відновити її порушене право і зробити відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера та зняти її з державного реєстру фізичних осіб - платників податків.

Рішенням Коростенського міського суду від 18.02.2004, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Житомирської області від 28.04.2004, скаргу гр. Т задоволено.

Не погоджуючись з зазначеним вище судовим рішенням, Коростенська ОДПІ звернулася з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України з посиланням на порушення судами норм матеріального і процесуального права.

Опрос