Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О таможенном оформлении автомобиля

Высший административный суд
Определение от 19.07.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 19 липня 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Фадєєвої Н. М., суддів: Бим М. Є., Гордійчук М. П., Леонтович К. Г., Чалого С. Я., розглянувши у попередньому розгляді справу за касаційною скаргою Чорноморської регіональної митниці на рішення Малиновського районного суду м. Одеси від 13.07.2004 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 11.01.2005 року у справі за скаргою гр. С. на дії посадових осіб Чорноморської регіональної митниці, встановила:

В липні 2004 року гр. С. звернувся в суд зі скаргою на дії посадових осіб Чорноморської регіональної митниці та просив зобов'язати їх провести митне оформлення автомобіля Hyundai Elantra GLS 2003 року випуску згідно з порядком та тарифами, які діяли на момент ввезення транспортного засобу на територію України.

Рішенням Малиновського районного суду м. Одеси від 13.07.2004 року скаргу гр. С. на дії посадових осіб Чорноморської регіональної митниці задоволено.

Ухвалою апеляційного суду Одеської області від 11.01.2005 року апеляційна скарга Чорноморської регіональної митниці частково задоволена, рішення Малиновського районного суду м. Одеси від 13.07.2004 року змінено, вилучено з рішення вказівку суду щодо зобов'язання видати гр. С. автомашину Hyundai Elantra GLS 2003 року випуску, у встановленому законом порядку звільнивши його від вартості простою і штрафів, пов'язаних зі знаходженням автомобіля на контейнерному терміналі Одеського порту.

Не погоджуючись із постановленими по справі судовими рішеннями, Чорноморська регіональна митниця подала касаційну скаргу, в якій просить рішення місцевого суду Малиновського району м. Одеси від 13.07.2004 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 11.01.2005 року скасувати та постановити нове рішення, яким у задоволенні скарги відмовити.

Касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Опрос