Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О наличии права осуществлять любые платежи без идентификационного номера

Высший административный суд
Определение от 04.05.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 4 травня 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: Цуркана М. І. - головуючий, Амєліна С. Є. - суддя-доповідач, Кобилянського М. Г., Ліпського Д. В., Юрченка В. В., при секретарі Проценко О. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою Державної податкової інспекції у місті Дружківці Донецької області на рішення Дружківського міського суду Донецької області від 23 березня 2004 року та на ухвалу апеляційного суду Донецької області від 10 червня 2004 року в справі за скаргою гр. К. на неправомірні дії Державної податкової адміністрації України, Державної податкової інспекції у місті Дружківці Донецької області, встановила:

В касаційній скарзі, посилаючись на порушення судами норм матеріального права, відповідач ставить питання про скасування рішення Дружківського міського суду Донецької області від 23 березня 2004 року та ухвали апеляційного суду Донецької області від 10 червня 2004 року, якими визнано неправомірними дії Державної податкової інспекції у місті Дружківці Донецької області, ліквідовано ідентифікаційний номер позивачки та зобов'язано ДПІ зробити в її паспорті відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера. Просить постановити нове рішення про відмову в задоволенні позову.

В судове засідання сторони не з'явились, про час і місце розгляду справи повідомлені.

Судами першої та апеляційної інстанцій встановлено, що 14 жовтня 2003 року позивачка звернулася до Державної податкової інспекції у місті Дружківці Донецької області із заявою про відмову від ідентифікаційного номера через релігійні переконання та з проханням зробити в паспорті відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера.

Листом Державної податкової інспекції у місті Дружківці Донецької області від 3 листопада 2003 року N 11983/10/19-313 відмовлено в задоволенні заяви.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос