Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения об отказе в аренде земельного участка

Высший административный суд
Определение от 19.04.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 19 квітня 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого судді Фадєєвої Н. М., суддів: Бим М. Є., Гордійчук М. П., Панченка О. І., Чалого С. Я., при секретарі Кулеші А. О., за участю представника ВАТ "Автобусний парк 13527" гр. З., розглянувши в порядку касаційного провадження у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом ВАТ "Автобусний парк 13527" до Кіровоградської міської ради про визнання недійсним рішення сесії від 28.12.2004 стосовно відмови в оренді земельної ділянки, встановила:

У лютому 2005 року ВАТ "Автобусний парк 13527" (далі - позивач) звернулось до суду з позовом до Кіровоградської міської ради (далі - відповідач) про визнання недійсним рішення її сесії від 28.12.2004 стосовно відмови в наданні в оренду земельної ділянки площею 1,772 га.

Рішенням господарського суду Кіровоградської області від 22 квітня 2005 року у позові було відмовлено.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26.07.2005 рішення суду першої інстанції скасовано, позов задоволено, визнано недійсним п. 78 рішення сесії четвертого скликання Кіровоградської міської ради від 28.12.2004 N 1371 про відмову позивачу в наданні в оренду земельної ділянки площею 1,772 га за адресою _________, визнано за ним право на першочергову оренду земельної ділянки та зобов'язано Кіровоградську міську раду у встановлений законом строк розглянути на черговій сесії питання щодо оренди спірної ділянки.

Не погоджуючись з рішенням суду апеляційної інстанції, відповідач подав касаційну скаргу, в якій, посилаючись на порушення норм матеріального права, просить постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26.07.2005 скасувати та залишити в силі рішення господарського суду Кіровоградської області від 22 квітня 2005 року.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, пояснення представника позивача, перевіривши доводи касаційної скарги та матеріали адміністративної справи, колегія суддів вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос