Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно решения по установлению связи заболевания, инвалидности и смерти с действиями ионизирующего излучения и других вредных последствий аварии на Чернобыльской АЭС

Высший административный суд
Определение от 12.04.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 12 квітня 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: Ліпського Д. В. - головуючий, Амєліна С. Є. - суддя-доповідач, Берднік І. С., Лиски Т. О., Гуріна М. І. при секретарі Криворучко А. Р., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою гр. [...] на рішення Калінінського районного суду м. Донецька від 25 серпня 2005 року та на ухвалу апеляційного суду Донецької області від 11 листопада 2005 року у справі за скаргою гр. [...] на рішення Донецької регіональної міжвідомчої комісії по встановленню зв'язку захворювання, інвалідності та смерті з діями іонізуючого випромінювання та інших шкідливих наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, встановила:

В касаційній скарзі позивач ставить питання про скасування рішення Калінінського районного суду м. Донецька від 25 серпня 2005 року та ухвали апеляційного суду Донецької області від 11 листопада 2005 року, якими відмовлено в задоволенні скарги на експертний висновок Донецької регіональної міжвідомчої комісії по встановленню зв'язку захворювання, інвалідності та смерті з діями іонізуючого випромінювання та інших шкідливих наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яким встановлено відсутність зв'язку загального захворювання - отруєння угарним газом, що призвело до загибелі, з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Посилається на їх необґрунтованість і незаконність, порушення судами норм процесуального права. Просить постановити нове рішення про задоволення позовних вимог.

В судове засідання сторони не з'явились, про час і місце розгляду справи повідомлені.

Судами першої та апеляційної інстанцій встановлено, що внаслідок виконання у 1987 році робіт по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та отриманням високої дози випромінювання чоловіку позивача - гр. [...] 26 червня 1991 року встановлено другу групу інвалідності.

14 грудня 1991 року внаслідок отруєння угарним газом чоловік позивача гр. [...] знайдений мертвим в автомобілі у своєму гаражі.

Опрос