Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перерасчете пенсии

Высший административный суд
Определение от 12.04.2006

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 12 квітня 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючої: судді Фадеєвої Н. М., суддів: Бим М. Є., Бутенка В. І., Гончар Л. Я., Панченка О. І., при секретарі: Кулеша А. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою гр. П. на рішення Деснянського районного суду м. Києва від 10 червня 2005 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 30 листопада 2005 року, у справі за позовом гр. П. до Київського міського військового комісаріату про перерахунок пенсії, встановила:

Гр. П. звернувся до суду зі згаданим позовом, посилаючись на те, що він отримує пенсію за вислугу років військової служби. В останні роки були введені для військовослужбовців нові види грошового забезпечення, а саме: Указом Президента України N 173 від 23.02.2002 р. - надбавка в розмірі 100 % грошового забезпечення, Указом Президента України N 389 від 05.05.2003 р. - надбавка в розмірі 90 % грошового забезпечення, постановою Кабінету Міністрів України N 829 від 22.05.2000 р. та Положенням про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України, затвердженим наказом Міністра оборони України N 75 від 05.03.2001 р., - премія в розмірі 33,3 % грошового забезпечення. Відповідачем призначена йому пенсія з врахуванням нових надбавок і премії перерахована не була. Позивач просив суд визнати за ним право на перерахунок пенсії та зобов'язати відповідача перерахувати з 1 березня 2002 року пенсію з врахуванням вищеназваних надбавок та премії, виплатити йому утворену у зв'язку з непроведенням перерахунку пенсії заборгованість за попередні роки.

Рішенням Приморського Деснянського районного суду м. Києва від 10 червня 2005 року, яке залишено без змін ухвалою апеляційного суду м. Києва від 30 листопада 2005 року, в задоволенні позову гр. П. відмовлено.

В касаційній скарзі гр. П. просить скасувати судові рішення та ухвалити нове рішення, яким задовольнити його позовні вимоги. Вважає, що судові рішення суперечать законодавству про пенсійне забезпечення військовослужбовців.

Перевіривши матеріали справи та доводи касаційної скарги, колегія суддів вважає, що касаційна скарга задоволенню не підлягає з таких підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, наказом Міністра оборони СРСР (по особовому складу) N 0876 від 05.09.81 р. та командира військової частини (по стройовій частині) від N 233 від 23.11.81 р. позивача - полковника гр. П. було звільнено з військової служби в запас за віком. В розрахунок призначеної позивачу пенсії включено посадовий оклад, оклад за військове звання, надбавка за вислугу років.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос